Revizní operace pachohejlu – 6 – Ještě si vás tu necháme…

Pátek (11. září 2020)

Probouzím se na samotce. 

Mám si teď postel odtlačit zpět na pokoj nebo hrát mrtvýho? Noha pobolívá, ale není to tak hrozný. Záda ale bolej fest. Začínám se protahovat.

Přichází sestřička, že mě odtlačej zpět na pokoj. Cestou si odskakuju na WC. Už pět dní jsem nebyl na velký a ani teď to neklapne.

Opiát si ráno nenechávám dát. Zkusím jen paracetamol s tramalem a sleduju, jak se v kapačce tvořej krásný bublinky, a fandím jim, ať vydržej co nejdýl.

Nakonec ale vždycky jedna praskne a vezme s sebou i zbytek mejch bublinkovejch kamarádů. :/

Doktora, kterej se na nás přišel při pátku podívat, se trochu zoufale ptám, kdy už půjdu domů. Bolet mě to může doma na gauči stejně dobře jako tady v obležení cizích lidí. Prej se zeptá. Ale dřív než v pondělí to prej nebude. Achich. To abych si nechal poslat nějaký čistý spodní prádlo. Nějak jsem si blbě myslel, že budu převážně v nemocničním andělíčku…

Přichází za mnou rehabilitační, že jdeme trénovat schody. Když vidí, že je beru po dvou, tak výcvik končíme a jde si za jiným pacientem.

Bolesti dneska moc nejsou. Užívám si pohodu. A jednoho chrápajícího souseda (toho pana “štěně”).

Při všem tom vrtění se mi povolila bandáž na noze.

Tak si žádám převaz a při tý příležitosti se můžem znova podívat na jizvu.

Varování – následující fotka obsahuje jizvu! 😀

Náznak faldíku tam pořád je, ale je daleko menší! 🙂 Co ale moc nechápu, je ten kus odříznutý kůže mimo jizvu. 

Zajímalo by mě, jak takováhle věc vznikla. Je to mimo řez. Nevypadá to, že by někde jinde ten kus kůže použili. Pokud máte nějakej nápad, sem s tím.

Jinak se už děsně těším, až ji budu zatěžovat. Berlím do auta pro knížku, abych ji tady na sesterně nechal s věnováním. Nejdřív si ji ale prej musí prohlídnout soused. :))

Prej dobrý. 🙂

Bolesti nejsou nijak závratný… Dneska by to mohlo bejt už kompletně bez opiátů. Jenom bych rád zase na tu samotku. Při nejhorším jsem v jídelně objevil polohovací křeslo. I to by bylo lepší než zdejší přehlídka motorovejch pil. 🙂

A stále jsem nebyl na velký…

Večer se mi daří usnout, ještě než začal největší koncert. A ve tři ráno jsem si zobnul prášek na spaní a nakonec to byla docela příjemná noc…

Sobota (12. září 2020)

Víkend bude dlouhej. Žádná návštěva. (Kromě zavážky čistejch trenek a snídaně z mekáče od ségry.) Žádnej program. Jen já a moje hloubavé až filozofické myšlenky. Po dvou minutách, kdy už jsem vše vymyslel a nemám tedy o čem dalším přemýšlet, si pouštím NETFLIX. Nová série Umbrella academy!

Usnul jsem během prvního dílu. Budím se příchodem rehabilitační sestry a opět netuším, jestli je ještě víkend, nebo už prosinec. Usnul jsem na boku, což je novinka, kterou jsem se teď očividně opět naučil. 

Každopádně ležím v louži slin. Naštěstí pro mě jsem otočenej obličejem ke zdi, a nikdo tak neví o tom, že slintám, když spím. Uff. To bylo těsný.

Cvičíme a jen tak mezi cviky mi řekla, že mám plochej zadek (pravou půlku), tak cvičím extra.

Po cvičení si nechávám zalepit nohu a jdu si dát sprchu.

Ve sprše mi ujela berle a i když jsem to ustál, tak s obřím rachotem třískla o zem. Z venku se jen od uklízečky ozvalo, zda žiju. Ujišťuju ji, že jo a že to jen spadla berle. Ve skutečnosti jsem ale připosranej z představy, že jsem na tu jizvu mohl klidně spadnout. Fuj. Rychle do sucha.

Všechno to extra prdelní cvičení se ukázalo jako poctivý už večer, protože jsem musel škemrat sestřičky o kapačku na bolest, jak jsem to dole rozohnil. 🙂

A jelikož mám dobrý kamarády, tak mi přichází fotka krásně orosenýho piva.

Tohle posílám na oplátku společně s vybraným oslovením a kamaráda si blokuju. xD

Neděle (13. září 2020)

Mamka mě přemlouvá, aby se mohli stavit. Je to pro ně zbytečná cesta. Navíc mají babičku na hlídání, a tím pádem dost jinejch starostí. Takže jim to zakazuju, že se určitě uvidíme v pondělí. Až mě pustěj, tedy… jestli mě pustěj. 🙂

Navíc musím konečně pohnout s výběrem krytu nohy. Existuje jedna moc šikovná firma, která tiskne kryty protéz podle skutečnýho lejtka majitele. Jenže maj celou řadu designů a v tom je ta potíž. Jak si vybrat jen jeden? Zúžil jsem to na tři, ale myslím, že než odejdu domů, tak to ještě změním. Asi je budu potřebovat vidět naživo.

Soused si čte naučnou literaturu.

Ehhh… 😀 Jsem si jistej (téměř), že z druhý strany toho časopisu tam je něco jinýho…

No a zejtra snad domů. Dobrou 🙂

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)