DEN 98 – Otok, hrnek, kniha a bárbekjů

Den začíná báječně. Čtu si vzkaz, kterej prostě znamená, že kniha má smysl. Představuje to samotnou podstatu toho, proč do knihy jít. Proč vydat knižně něco, co je vlastně k dispozici na netu a zadarmo.

To, že moje neschopnost, trefit správně, čárku, ve větě nebo psát aspoň chvíli spisovně může někomu pomáhat v jeho vlastní rehabilitaci a namotivovat ho k tomu nezanevřít na myšlenku plnohodnotnýho a aktivního života i po něčem, co on sám prodělal.

Kačka posílá fotku chodidla. Je teda ze včerejška, ale byla pěkně nateklá a asi ještě pořád je.

Nehty jsme už naštěstí ostříhali. 🙂 Jinak Kačka má ofiko potvrzený, že do Kladrub to pro ni z rehábky fakt nezaříděj. Půjde domů. Do LDNky ji rozhodně nedáme. Takže se jeden mrzáček bude starat o druhýho. A druhej o prvního, protože jsme si ověřili, že pro pivo do lednice to už zmákne. A věřím, že se vrhne i na vaření, protože to má moc ráda a potřebuje zahnat myšlenky na nemocniční stravu. Ona sama má ale dost velký pochybnosti o tom, jak to doma zvládneme. Dost možná oprávněný. Řeší to i s psycholožkou.

Hned jak mi začínaj vycházky, tak mě nabíraj její kolegyně a jedem ji navštívit. Jako dnešní outfit jsem pro změnu zvolil černej svetr a kalhoty bez děr. Nohavici budu nosit prostě vyhrnutou. Ségře to zpočátku vadilo, prej tím žadoním o soucit. Tak jsem jí vysvětlil, že soucit je fajn, ale já chci hlavně machrovat s robotickou hnátou! A už si taky zvykla. A dětem se hodně líbí. Je sranda poslouchat jejich dotazy k rodičům, co to mám za nohu, proč nemám nohu nebo jen neskrývanej údiv v jejich očích.

Kačí dostává hrníček a ještě ho ladí k dokonalosti. Myslím, že dost povedený. Ten bude na plotě vypadat výborně.

Pozdějc odpoledne mi ségřin Vojta (g-raphic) posílá první vizualizace knihy. 

A já jsem nadšenej! 😍😍😍

Líbí se mi na tom všechno. Pohrál si s hromadou detailů. Třeba to, jak jsou fotky v knize přilepený náplastí s jednonožcem. Jak to parádně oživil barvama. Jen mám strach, že když takhle velkoryse ztvární každou kapitolu plus nějakej bonusovej matroš, tak ta kniha bude tak těžká, že ji nikdo neunese.

Už teď víme, že knihu budem muset financovat přes nějakej crowdfunding typu hithit. Takže nás bude čekat počítání a vymejšlení odměn. Na to se snad těším ještě víc. Logo jednorožce se líbí asi všem. 🙂

Dnes už víme, že kampaň na hithitu vznikla. 🙂

To, jak dopadne, je zatím ve hvězdách. Už teď ale děkuji všem za jejich podporu. A pokud jste o kampani ještě neslyšeli, tak mrkněte na odměny a třeba vás nějaká zaujme. Jo a omluvám se za ty šílený cenovky u odměn, ale berte to tak, že je nutné na vznik knihy vybrat.

A u pletení, jógy, běhu a sponzorů to je tak vysoký proto, aby to nikdo nekoupil. 😀

Ale už teď vidím, že mě v případě úspěšné kampaně nějaký to pletení nemine…

Večer mě kamarád bere ven na jídlo. Včera jsem končil den luxusním bramborákem a dneska tímhle skvostem.

BBQ burger. Miluju BBQ. Když má jídlo v jídeláku v názvu nebo popisu BBQ, tak to chci.

Dobrou.

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)