DEN 58 a 59 – Hokej, nehty a mexická!

DEN 58

Dnes se naši vracej z dovolený, tak jsme všichni zvědaví, jestli si vůbec odpočinuli. Mamka se nerada válí na jednom místě, a tak jsou jejich dovolený dost aktivní, ale kladli jsme jim na srdce, ať se tam šetří. Nejsou tam poprvé a nejspíš ani naposledy, takže jim nic neuteče.

Brácha u mě dneska utáhnul uvolněnou baterii a nasadil zpátky dveře na WC. To určitě ocení většina mých návštěv. Trochu je to znervozňovalo. Teď už jsem motornější, tak se s dveřma vypořádávám líp.

Naši si doma trochu schrupnou a pak chtěj s námi na pozdní oběd. Vybírám mexickou. Mezitím si s bráchou dáme pár zápasů. V týdnu jsem totiž přikoupil hokej. Borec z inzerátu mi ho přinesl až ke dveřím, když zjistil, že nemám nohu. No takže mám teď fotbal i hokej. Takovej jsem teď sportovec. Kdo mě zná, chápe, jak bizarní to je, protože hokej a fotbal sleduju jen z donucení. Brácha mě poráží trestuhodně. Asi ho sem přestanu zvát. A seberu mu klíče.

Kačka si konečně domluvila sundání gelovejch nehtů. Vůbec nejsem povrchní (Jsem! Jak sviňa!), ale ty nehty, který za ty dva měsíce byly tak hrozně odrostlý, jsem měl chuť odstřihnout při každý návštěvě. :DD A jeden z mých mnoha pošetilých snů se tím stává skutečností.

Brácha si jen v chatu přečetl, že jí “sundávaj nehty” a udělalo se mu zle, protože se mu nenačetla fotka, kde se Kačka usmívá, takže to pochopil trochu jinak. Do mexický jdem pěšky. To bude moje zatím nejdelší procházka. Domů se nechám kdyžtak hodit autem.

Vítáme se s našima. Mamka černá jak bota a táta kulhá víc než já. :/ Naštěstí je volno na zahrádce, protože je nádherně! Teda na to, že se prej ráno musela škrábat námraza z oken. A jsem rád za mexickou volbu. Sakra! Naše jsem si nevyfotil a jídlo jo. Napravím. Ale teď to jídlo!

Dojíme a už mě naháněj kamarádi, co se za mnou přijeli podívat až z Liberecka. Na motorce, protože byli na nějaký motorkářský akci 🙂 Z domova to ke mně mají asi dvě hodiny jízdy a z tý motoakce dvě a půl. Takže mě logicky spojili s motoakcí. xD Nestěžuju si, hrozně rád je vidím, takže kecáme, uděláme si fotku do deníčku a dostal jsem od nich zarámovanou památeční fotku. Nejsem si jistej, jestli mi ji Kačka dovolí. Já vlastně nevím, jak se k motorkám teď staví.

A tím můj den končí. Brou.

DEN 59

Nedělní den začíná krásnejma fotkama od ségry. Je s Vojtou a Ruby (její psice a náš hloupej šedivej miláček v jedný osobě) na výletě. A mamka se byla s tátou podívat na chatě na houbách, jen na kraji lesíka. Táta se šetřil. Prej.

Takže k obědu byla fakt luxusní smaženice a hned potom jedem za Kačkou do nemocnice. Je neděle, takže kromě návštěv žádná agenda. Aby se ale nezahálelo, máme ji prej naštelovat na motodlahu, tak ji na ni brácha (po krátkým přemlouvání) dal. 😀 Byl z toho dost nervózní, protože se bál, že jí každej jeho pohyb ublíží. Neublížil. Tady je video. Šlo mu to? xD

Jinak se v nemocnici o víkendech prostě nic neděje, teda kromě sprchování nebo, jako v Kaččiným případě, mytí vlasů.  Yes!!!

Děkujeme, že nás čtete a nejvíc děkujeme, že nás komentujete. Krásně nám to krátí čas na lůžku a dává nám to sílu, když ji zrovna potřebujeme. A že ji někdy fakt potřebujeme…

Tak zase zítra…

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)