DEN 134-136 – Pletení bude, cukroví zmetci a dvojnásobnej spánek

DEN 134

Uááááááááááááááááááááááááááááá!!! Doprčic!!! Někdo (a díky twitteru vím kdo! 😀 ) si na hithitu koupil kurz pletení v parku. 🤦🏻‍♂️😂 To se přece nemělo stát. No tak lidi!

Takže je jistý, že se budu muset naučit, jak se začíná a ukončuje pletení. Sakra! 🙂

Takovouhle věc si ale nemůže koupit nikdo suchej, takže to bude nejspíš pořádná zábava a s jehlicema pravděpodobně budeme nakonec spíš šermovat. Uvidíme. Snad nebudu muset vracet investice z neuspokojení odměnou. 😀

To sem si na sebe něco vymyslel. Kniháči se mi smějou, tak jim oznamuju, že tam budou sedět na dece s náma a plést taky.

Kačka posílá fotky z cvičení.

Dostává co proto. To je dobře a jinak by to nechtěla. A nejvíc zatím chválí jídlo. K obědu obří lívance. K večeři bulgurový rizoto. Obojí prej výborný. A kdyby nebylo, tak dole je restaurace, kde taky vařej dost dobře. Jo a maj tam k dispozici mikrovlnku a konvici. To všechno je luxus, kterej hradecká rehabilitační klinika postrádá. Mám hlad. :/

Zatím netušíme, jak dlouho si tam Kačku nechaj. Prej se tam vždy pacient sejde s primářkou a řeknou si, co a jak na následující tři týdny, a pak se uvidí, co dál. A takhle se to může protahovat. Netušíme, zda do nekonečna nebo i tady maj nějaký časový omezení. Takže dokud si s primářkou nesedne, tak nic nevíme.

DEN 135

Kačka při dopoledním odpočinku klimbla a málem zaspala oběd. To by byla těžká krize. Ona totiž hrozně špatně snáší hlad. A ještě když byla slepice na paprice. Uff. xD

Naši dnes dopoledne začali s cukrovím. Vánoce jsou totiž za rohem! 🙂

Vždycky doufám, že se mamce nějakej plech lehce připálí a já budu moc zobat “zmetky” už v předstihu. Občas ale musím zobat i ty povedený kousky. Není to moje chyba, že neudělala chybu. Oběd si dnes nedělám, bude mi dovežen. Taťka posílá fotku, že už vyjíždí. Mám hlad! A upřímně doufám, že na fotce v té plastové krabičce je nepovedený/ochutnávkový cukroví.

Yes!!!!!!! Bylo to cukroví. Zmizelo během odpolední kávy. Nikomu jsem nedal. Moje! 🙂

Kačka posílá dvě videa s novým pokrokem. 

V leže:

Druhý video je v sedě:

Ještě nedávno nedovedla tu nohu ani pořádně zvednout (jen když ji měla podloženou kostkou), natož ji ve vzduchu udržet. Teď už nejenže ji zvedne, ale i ji tam udrží a skoro propne.

K večeři má hermelín, takže jde zkusit místní pizzu.

Jo a dostala prášek na spaní Sanval, tak doufejme, že bude fungovat.

DEN 136

Tak Sanval zdvojnásobil dobu Kaččinýho spánku. To by znělo i dobře, kdyby to nebylo z dvou hodin na čtyři. Takhle se nedá fungovat. Potřebuje mít sílu na cvičení. Tohle nějak musíme pořešit. Zkusíme to říct sestřičkám, kdyby se třeba někde uvolnilo místo.

Jinak se nic moc nestalo. Je neděle no. Druhá adventní.

Jo a zejtra mám narozky. 😉

Dobrou.

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)