DEN 133 – Spongebokop, keramický hovínko a losos

Kačí je vyčerpaná. Druhá noc plná chrápání. Prej spala sotva dvě hodiny. Paní se i omlouvala a říkala, že si na to zkusí sehnat nějaký prášky, že ji to samotnou štve.

Po pár minutách píše, že jim do pokoje daj závěs (mezi postele). xD

Zvuku to sice nezabrání, ale když už po ní bude Kačka frustrovaně házet ostrý předměty, tak jí alespoň neublíží. Jinak dostane kapky proti chrápání a Kačka silnější prášky na spaní.

Já jsem na cestě k praktický. Po cestě jsem si při vyndávání telefonu z kapsy po dlouhý době pustil omylem kameru a mám na hlavě zase nějaký uši, tak jsem to zvěčnil.

U doktorky je jak jinak než narváno. Trápí mě pravý rameno a záda. V oblasti bederní páteře mám regulérní bouli (výstupek) z toho, jak nerovnoměrně ji teď zatěžuju a pravou ruku si přes bolest v rameni nedokážu skoro dát ani za záda. Potřeboval bych nějaký rehabilitace. Tak snad to klapne. Jo a docházej mi pilulky.

Paní doktorka chce vidět jizvu, tak sundávám nohu. Jak tak ležím na lehátku, od podlahy na mě kouká Spongebob.

Jizva dobrá. Škoda těch faldíků. Popisuju jí aktuální bolesti. Fantomovky tu pořád jsou. Chůze je jak na horský dráze. Někdy to jde, jindy se přes otok nohy nemůžu pořádně dostat na dno protézy. Někdy jdu bezbolestně a jindy musím nadlehčovat každej krok. Těším se ale na finální lůžko, který se mi už vyrábí. Od toho si hodně slibuju. 🙂

Kačka posílá fotku. Jako kratochvíli si tam mohla vybrat z několika kroužků. Vybrala si keramiku. Alespoň na tom může trénovat prsty a zápěstí nenásilnou formou.

Zatím udělala moc hezký rozšlápnutý ho*no. Sorry, vlastně dvě. To bude asi pro mě. xD

Doma se dozvídám, že nám schválili projekt na Hithitu. Takže jsme online!

Nervózně si znovu čtu všechny texty, který jsem tam smolil. Našel jsem zas nějaký chybky, ale změny už nejdou udělat tak jednoduše a nejsou to zásadní chyby, takže je ignoruju. Ostatně stejně jako čárky tady na blogýsku.

Asi nejvíc jsem si užil vymejšlení popisků k odměnám. To bych mohl dělat pořád. Nehledá někdo kopíka*? (*Bez nutnosti perfektní znalosti pravopisu. xD)

Kolektivně jsme načrtli nějakej merch a Vojta udělal krásný náhledy knížky. To vypadá, jako by fakt už byla. Přitom nemáme vůbec nic. 😀

Zveřejnil jsem odkaz na hithit na socky a už jen sleduju první nákupy. Upřímně doufám, že si žádná firma nekoupí sponzory a už vůbec ne pletení nebo čekací jógu v parku. TVL to jsem si na sebe něco vymyslel.

No, každopádně teď tu sedím u kompu a mačkám F5.

Naštěstí přicházej kluci a zachráněj mou klávesnici, respektive klávesu pro aktualizaci stránky tím, že mě zaměstnaj porcováním lososa.

Pár dní zpátky se nás jedna čtenářka ptala, jestli jíme k Vánocům kapra nebo lososa. Když jsem řekl, že sice jíme kapra, ale lososa milujeme, tak pro nás připravila nádherný překvapení. Přišel nám úplně celej (filetovanej) čerstvej losos z českýho chovu. A byl hrozně dobrej! Mrzí mě, že nešel celej sežrat na posezení a musel jít i do mrazáku. Jo a že Kačka je v Kladrubech a má z něj kulový. 😀

Plus k tomu byl přibalenej i uzenej losos. Taky luxusní. A nějaká zdravá kosmetika pro Kačku. 🙂

Děkujeme! Pacholek byl hodnej…

Kačka posílá fotku a říká, že si myslí, že už tu ruku ohne trochu líp v zápěstí.

To je klidně možný, Kačí, ale z tohohle úhlu to nepoznáme. 😀

Večer překonáváme neuvěřitelnej milník.

Na transparentním účtu je milión kaček!!!!! Splnění snu o Genium X3 je čím dál reálnější! :)))))))))

V jedenáct večer píše Kačka, že kapky proti chrápání trochu zabíraj. Sice chrápe, ale o dost tišeji. Tak to je pozitivní zpráva! 🙂

Taky začne chodit na laser, aby se jí zmenšily jizvy. Jenže zatím jen na ruce. S nohou na laser zatím nesmí, protože chodí na magnetoterapii a to se asi nějak vylučuje nebo co.

Dobrou zejtra.

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)