DEN 169 – Fanoušek kanálu, nikdy nic nenajdu a tady to smrdí prací…

Bré jitro. 🙂

No bré… před spaním jsem si v posteli četl knížku (Legendy Alfů) a nevědomky (přísahám) jsem si ďoubal strupy v horní oblasti dolního kosmetickýho nedostatku.

Nebudu vám lhát. To, co jsem pod sebou ráno na prostěradle objevil nebylo, hezký. Trochu mi to připomnělo scénu z Godfathera. Akorát tam nebyla hlava koně. Jen to ostatní. Takže dneska peru. 

Ukázka mojí inteligence: To, co je špinavý, je povlečení nebo prostěradlo? Je pro mě nemožný ve vteřině říct, který slovo je správně pro to, co je pode mnou a co obaluje peřinu…  :/ Naštěstí je problém vyřešen tím, že je pachokrev na obojím. Takže peru jak povlečení, tak prostěradlo. A ano, teď když to vidím napsaný, tak je mi jasný, co je co. Nechť je to poučení pro budoucího pacholka. Prostěradlo je to dole-vole. 🙂

Venku je leden a mě by ani nenapadlo mít chuť jít do studenýho bazénu. Jenže to je asi proto, že můžu. Kačka na druhou stranu…

…nemůže a děsně ji to mrzí. Kvůli nezhojený ráně na prstu do něj nesmí. A zrovna dnes se v kladrubským bazénu koná akce La Manche. Nevím přesně pravidla, jestli je všechny hoděj do vody a poslední přeživší je vítěz, nebo to je nějaká štafeta… Kačka je každopádně pouze fanoušek. Případně může ukazovat kde se kdo topí. 

Na hledání je machr. Když já něco nemůžu najít, tak to nic neznamená, protože Kačka to najde do pár vteřin. Sice se pak pohádáme, protože mi vadí, že mi to uklidila z mně velmi dobře známého a zapamatovatelného místa (například stůl, podlaha, židle, atp.) na naprosto nelogický místo v šuplíku nebo skříni mezi sobě podobnejma předmětama. 

Otázkou ale je, jestli by vůbec dokázala plavat (jakože kopat nějak tou nohou), kdyby do tý vody teda mohla? To se asi dozvíme, až jí to povolej.

Ale dostala památkový tričko. To je další bod pro Kladruby. Je fajn, že tady maj program pro svý “klienty”… že se tady dělá něco na rozbití toho rehabilitačního stereotypu. To v Hradci nebylo. Tam se prostě před druhou docvičilo a chcípněte si nudou. Mimo areál nesmíte a posilovnu zavíráme ve tři. 🙂

Během oběda si Kačka vyšmelila s jinou paní karbanátek za rybu (Kačka chtěla rybu). To by se v Hradci taky nepovedlo, tam pro ni nebylo nic jedlý…

Nový, poobědový info… Ohledně prstu ji nejspíš čeká návštěva chirurgie, prej jí tam zarůstá nehet, co jsem tak pochopil. Po víkendu se rozhodne. 

Jinak pilně trénuje chůzi s francouzskejma holema. Už to prej zmákne až na záchod a zpátky (WC nemaj na pokojích, ale na chodbě, společný… takže to nějakej kousek je…). 😀 A svý fyzio prej slíbila, že v pondělí dojde až k ní na cvíčo. A to není vůbec kousek. 🙂

Ségra s Vojtou, kterejm brzo končí nájem v bytě, začali rekonstruovat byt v domě na vesnici, aby v něm nějakej pátek mohli pobejt, než si najdou svoje vlastní bydlení (nebo odjedou do Španělska…). Každopádně Vojta byl ve stavebninách.

Nevím, kolik pórobetonu ještě potřebujou, ale nechci to auto vidět, až bude hotovo… xD

Něco mi říká, že jim tam budu muset trochu pomoct něco pokazit. Sice jsem celkem aktivně rekonstruoval náš byt, ale to jsem byl krapet obratnější. Teď si spíš věřím na montáž kuchyňský linky. Rozhodně se mi nechce škrábat zdi a malovat. Nesmím přece ušpinit půjčenou nohu, že jo?

Dobrou.

Líbí? sdílej… 🙂

Nebojte se nechat mi tu nějakej ten komentář :)